Veilingsoftware

Totaal: 12
Pearl Bids for Mac

Pearl Bids for Mac

7.2

Als u op zoek bent naar een betrouwbare en efficiënte manier om uw stille veilingen te beheren, hoeft u niet verder te zoeken dan Pearl Bids voor Mac. Deze krachtige bedrijfssoftware is speciaal ontworpen om u te helpen bij het stroomlijnen van het veilingproces, van het beheren van donaties tot het afdrukken van biedingsformulieren en het volgen van biedingen. Met Pearl Bids kunt u uw veiling eenvoudig opzetten met slechts een paar klikken. Voer eenvoudig het startbod, de verhoging van de biedstap en de marktwaarde in voor elk item of elke donatie, en laat de software de rest doen. Pearl Bids berekent automatisch elke biedingsverhoging voor u, waardoor het gemakkelijk wordt om nauwkeurige en professioneel ogende biedingsformulieren af ​​te drukken. Maar dat is nog maar het begin. Met Pearl Bids kunt u uw donaties ook per tafel organiseren (zoals een reistafel of een spa-tafel), prachtige bidsheets afdrukken voor geselecteerde donaties of elke tafel afzonderlijk, donateurs bijhouden en bedankbrieven schrijven nadat het evenement voorbij is . Naast deze functies kunt u met Pearl Bids ook bezoekersinformatie verzamelen en biednummers toewijzen zodat iedereen kan deelnemen aan de veiling. Je kunt zelfs gepersonaliseerde aanmeldingsformulieren voor deelnemers afdrukken met grote biednummers voor live veilingen. En wanneer het tijd is om betalingen van winnende bieders te innen? Geen probleem! Met de ingebouwde PayPal-integratiefunctie van Pearl Bids kunt u eenvoudig kwitanties e-mailen met een knop "Nu kopen", rechtstreeks vanuit de software. Maar misschien wel een van de beste dingen aan het gebruik van Pearl Bids is hoe gemakkelijk het alles maakt. Van begin tot eind - of het nu gaat om het opzetten van uw veiling of het innen van betalingen - deze software regelt alles, zodat u zich nergens zorgen over hoeft te maken, behalve genieten van uw evenement! Dus als u op zoek bent naar een efficiënte manier om stille veilingen te beheren zonder al het gedoe dat daar gewoonlijk mee gepaard gaat? Zoek niet verder dan Pearl Bids!

2014-11-11
Auction Listing Designer for Mac

5.83

Auction Listing Designer voor Mac is krachtige veilingsoftware die speciaal is ontworpen voor Mac-gebruikers. Met deze gebruiksvriendelijke editor voor het ontwerpen van veilinglijsten met slepen en neerzetten kunt u in slechts enkele minuten verbluffende, professioneel ogende veilinglijsten maken. Met zijn intuïtieve interface en geavanceerde functies is Auction Listing Designer de perfecte tool voor iedereen die producten op eBay wil verkopen. Of je nu een doorgewinterde eBay-verkoper bent of net begint, met Auction Listing Designer kun je eenvoudig opvallende aanbiedingen maken die meer kopers aantrekken en je omzet verhogen. Met zijn brede scala aan aanpassingsmogelijkheden kunt u eenvoudig unieke ontwerpen maken die zich onderscheiden van de concurrentie. Een van de belangrijkste kenmerken van Auction Listing Designer is de mogelijkheid om te integreren met uw FTP-account voor het publiceren van afbeeldingen op uw eigen webserver. Dit betekent dat u al uw productafbeeldingen eenvoudig rechtstreeks vanuit de software kunt uploaden, zonder dat u heen en weer hoeft te schakelen tussen verschillende applicaties. Bovendien wordt Auction Listing Designer geleverd met een verscheidenheid aan weblettertypestijlen, kleuren, hyperlinks en een onbeperkt aantal foto's waarmee u elk aspect van uw aanbiedingsontwerp kunt aanpassen. U kunt kiezen uit een breed scala aan lettertypen en kleuren om perfect bij uw merk of productthema te passen. Een ander geweldig kenmerk van deze software is dat deze niet alleen beschikbaar is op Mac, maar ook op iPhone- en iPad-apparaten. Met de iOS-editie (afzonderlijk verkrijgbaar in de iOS App Store) kunt u uw veilingontwerpen opslaan en bewerken wanneer u onderweg bent, zodat u nooit een kans mist, zelfs niet thuis of op kantoor. Wanneer het tijd is om uw aanbieding op eBay te publiceren, genereert deze app HTML-code op basis van uw ontwerp, dus er is geen enkele codeerkennis nodig! Indien nodig hebben technisch onderlegde gebruikers echter ook de mogelijkheid om 100% gegenereerde code te wijzigen. Kopieer en plak gewoon de code in het veld Beschrijving in het aanbiedingsformulier van eBay - zo simpel is het! Overall Auction Listing Designer is een uitstekende keuze voor iedereen die op zoek is naar een gebruiksvriendelijke maar krachtige veilingsoftware-oplossing die speciaal is ontworpen voor Mac-gebruikers die willen dat hun veilingen onder andere opvallen!

2017-04-27
GarageSale Basic for Mac

GarageSale Basic for Mac

1.4.2

GarageSale Basic voor Mac is krachtige zakelijke software die is ontworpen om informele verkopers te helpen hun producten gemakkelijk op eBay te plaatsen. Deze software bevat alle essentiële functies waar een informele verkoper van droomt, inclusief perfecte integratie met Mac OS X, gratis hosting van afbeeldingen en professionele veilingontwerpen die GarageSale zo populair hebben gemaakt. Met GarageSale Basic voor Mac kun je eenvoudig professioneel ogende aanbiedingen voor je eBay-producten maken. De software wordt geleverd met een breed scala aan sjablonen en ontwerpen waarmee u binnen enkele minuten prachtige veilingen kunt maken. U hebt geen ontwerpvaardigheden of ervaring nodig om deze software te gebruiken - alles is intuïtief en gemakkelijk te gebruiken. Een van de opvallende kenmerken van GarageSale Basic voor Mac is de naadloze integratie met Mac OS X. Dit betekent dat je je eBay-aanbiedingen eenvoudig vanuit de app kunt beheren zonder tussen verschillende programma's of vensters te hoeven schakelen. De interface is schoon en gebruiksvriendelijk, waardoor het gemakkelijk is om te navigeren, zelfs als u niet bekend bent met het gebruik van zakelijke software. Een ander geweldig kenmerk van GarageSale Basic voor Mac is de gratis hostingservice voor afbeeldingen. Dit betekent dat u zich geen zorgen hoeft te maken over het vinden van een externe beeldhostingservice of het betalen van extra kosten - alles is inbegrepen in het softwarepakket. U kunt afbeeldingen rechtstreeks vanaf uw computer of camera uploaden en met slechts een paar klikken aan uw vermeldingen toevoegen. Naast deze functies bevat GarageSale Basic voor Mac ook geavanceerde tools voor het beheren van lijsten, zoals bulkbewerking en planningsopties. Deze tools maken het gemakkelijk om meerdere aanbiedingen tegelijk te beheren, waardoor je tijd en moeite bespaart bij het beheren van je eBay-winkel. Kortom, als je op zoek bent naar een gebruiksvriendelijke zakelijke softwareoplossing voor het incidenteel beheer van je eBay-winkel, dan is GarageSale Basic voor Mac misschien precies wat je nodig hebt. Met zijn intuïtieve interface, professionele veilingontwerpen, naadloze integratie met Mac OS X, gratis beeldhostingservice en geavanceerde tools voor het beheren van advertenties, zal deze krachtige tool je online verkoopspel naar een hoger niveau tillen!

2012-08-07
Auction Data Wizard for Mac

Auction Data Wizard for Mac

2.20.42.122

Auction Data Wizard voor Mac is een krachtige zakelijke softwaretool die is ontworpen om veilingverkopers te helpen snel en eenvoudig verschillende veilinggegevensbestanden van verschillende online marktplaatsen om te zetten. Met ondersteuning voor populaire platforms zoals AbeBooks, Alibris, Amazon, AtomicMall, CQout, Delcampe, eBay, eBid, Facebook Payvment Storefront, Google Base, iOffer, OZtion en Trading Post-vermeldingen. Deze software is een essentiële tool voor elke veilingverkoper die zijn workflow wil stroomlijnen en tijd wil besparen op handmatige gegevensinvoer. Met Auction Data Wizard voor Mac kunt u met slechts een paar muisklikken uw bestaande advertenties van het ene platform importeren en naar het andere exporteren. Een van de belangrijkste kenmerken van Auction Data Wizard is de mogelijkheid om bestanden te converteren naar formaten die compatibel zijn met populaire veilinglijstprogramma's zoals Turbo Lister of Auctiva. Dit betekent dat u uw productvermeldingen eenvoudig tussen verschillende platforms kunt overzetten zonder dat u al uw productinformatie handmatig opnieuw hoeft in te voeren. Een ander geweldig kenmerk van deze software is de mogelijkheid om grote hoeveelheden gegevens te verwerken. Of u nu honderden of duizenden advertenties op meerdere platforms heeft, Auction Data Wizard kan het allemaal met gemak aan. U kunt zelfs geautomatiseerde processen instellen die op de achtergrond worden uitgevoerd terwijl u zich op andere taken concentreert. Auction Data Wizard bevat ook een aantal geavanceerde functies die het een onmisbaar hulpmiddel maken voor serieuze veilingverkopers. Zo kunt u uw gegevens bijvoorbeeld filteren op categorie of trefwoord, zodat u snel de items kunt vinden die u zoekt. U kunt uw uitvoerformaat ook aanpassen zodat het overeenkomt met de vereisten van elk afzonderlijk platform. Naast de krachtige conversiemogelijkheden bevat Auction Data Wizard ook een aantal tools die speciaal zijn ontworpen voor eBay-verkopers. Hiermee kunt u bijvoorbeeld aangepaste sjablonen voor uw eBay-aanbiedingen maken, zodat ze zich onderscheiden van de concurrentie. U kunt deze software ook gebruiken om feedback te beheren en de verkoopprestaties in de loop van de tijd bij te houden. Al met al is de Auction Data Wizard een essentiële tool voor elke serieuze veilingverkoper die zijn workflow wil stroomlijnen en tijd wil besparen op handmatige gegevensinvoer. De krachtige conversiemogelijkheden in combinatie met geavanceerde functies maken het tot een unieke oplossing in de huidige competitieve markt. Dus waarom wachten? Download de veilinggegevenswizard vandaag nog!

2017-12-26
Maxi Bidder (Intel) for Mac

Maxi Bidder (Intel) for Mac

2.0

Maxi Bidder (Intel) voor Mac is krachtige bedrijfssoftware waarmee je tijdens de laatste paar seconden van een veiling veilingen op eBay kunt spotten zonder zelfs maar achter je computer te zitten. Deze software is ontworpen om u te helpen bij het winnen van veilingen op eBay door automatisch biedingen uit te brengen in de laatste momenten van een veiling, waardoor u meer kans maakt om te winnen. Maxi Bidder is ontworpen met een nieuwere interface voor eenvoudiger gebruik en wordt geleverd met een stapsgewijze gebruikershandleiding die u begeleidt bij het instellen en gebruiken van deze krachtige tool. Met Maxi Bidder kun je eenvoudig je eBay-veilingen beheren en al je biedingen op één plek bijhouden. Een van de meest opwindende kenmerken van Maxi Bidder is de ondersteuning voor eBay Motors, Britse, Australische en Canadese ondersteuning. Dit betekent dat het niet uitmaakt waar ter wereld u zich bevindt of op wat voor soort veiling u biedt, Maxi Bidder heeft u gedekt. Met Maxi Bidder is bieden op eBay nog nooit zo eenvoudig of handig geweest. U kunt automatische biedregels instellen op basis van uw voorkeuren en Maxi Bidder al het werk voor u laten doen. Dit betekent dat zelfs als u niet beschikbaar bent tijdens de laatste momenten van een veiling, Maxi Bidder nog steeds namens u kan bieden. Naast zijn krachtige sniping-mogelijkheden, biedt Maxi Bidder ook geavanceerde functies zoals biedgroepen en multi-snipe-functionaliteit. Met deze functies kunnen gebruikers tegelijkertijd op meerdere items bieden of vergelijkbare items groeperen voor efficiënter bieden. Kortom, als je op zoek bent naar een betrouwbare en gebruiksvriendelijke tool waarmee je je kansen op het winnen van veilingen op eBay kunt vergroten en tegelijkertijd tijd en moeite kunt besparen, zoek dan niet verder dan Maxi Bidder (Intel) voor Mac!

2011-04-15
BayGenie eBay Auction Sniper for Mac

4.1.0.2

BayGenie eBay Auction Sniper voor Mac is krachtige bedrijfssoftware waarmee u eBay-veilingen kunt volgen en automatisch biedingen kunt plaatsen in de laatste seconden van veilingen. Deze software is ontworpen om u te helpen meer veilingen op eBay te winnen door op het juiste moment te bieden, zonder dat u de veiling zelf voortdurend hoeft te volgen. Met BayGenie ebay Auction Sniper kunt u eenvoudig uw biedstrategie beheren en uw kansen op het winnen van veilingen vergroten. De software wordt geleverd met een reeks functies die het gebruiksvriendelijk en zeer effectief maken. Een van de belangrijkste kenmerken van BayGenie ebay Auction Sniper is de geïntegreerde browser. Met deze functie kun je rechtstreeks vanuit de software door eBay-aanbiedingen bladeren, waardoor het gemakkelijk wordt om items te vinden die je interesseren en deze aan je volglijst toe te voegen. Een ander geweldig kenmerk van deze software is de ondersteuning voor biedgroepen. Met deze functie kunt u groepen items maken waarop u samen wilt bieden, waardoor het gemakkelijker wordt om uw biedstrategie te beheren en ervoor te zorgen dat u geen kansen misloopt. BayGenie ebay Auction Sniper ondersteunt ook 16 wereldwijde eBay-sites, waaronder eBay VS, Canada, Duitsland en het Verenigd Koninkrijk. Dit betekent dat ongeacht waar ter wereld een veiling plaatsvindt, deze software deze kan volgen en namens u biedingen kan plaatsen. Bovendien biedt BayGenie ebay Auction Sniper naadloze integratie met de inloggegevens van uw eBay-account. Dit betekent dat als je de software eenmaal hebt ingesteld met je accountgegevens, alle toekomstige sniping-activiteiten zullen worden uitgevoerd met dezelfde inloggegevens. De software ondersteunt ook alle tijdzones zonder de lokale machinetijd te wijzigen, wat het handig maakt voor gebruikers in verschillende regio's over de hele wereld. Bovendien is er een doorlooptijd voor automatische sniping die zorgt voor nauwkeurigheid bij het plaatsen van biedingen op specifieke tijden tijdens een veilingevenement. Als meerdere mensen BayGenie ebay Auction Sniper gebruiken binnen één organisatie of huishouden, zorgt de ondersteuning voor meerdere gebruikers ervoor dat iedereen toegang heeft terwijl de veiligheid behouden blijft door middel van beveiligde verbindingen (ssl). Er zijn geen spyware of pop-ups gekoppeld aan dit product, dus gebruikers kunnen er zeker van zijn dat hun privacy intact blijft terwijl ze deze tool gebruiken voor hun online winkelbehoeften! Eindelijk is er een snelle gegevensoverdracht die zorgt voor snelle updates wanneer nieuwe versies beschikbaar komen, zodat gebruikers altijd toegang hebben tot de nieuwste beschikbare versie! prijzen: BayGenie ebay Auction Sniper biedt een gratis versie als slechts één veiling tegelijk moet worden gesniped, maar als onbeperkte veilingen moeten worden gesniped, zijn jaarlijkse registratiekosten van toepassing. Conclusie: Over het algemeen biedt BayGenie Ebay Auction sniper een uitstekende oplossing voor iedereen die op zoek is naar een betrouwbare manier om meer veilingen op Ebay te winnen zonder urenlang zelf handmatig te moeten controleren! Met zijn uitgebreide functies zoals een geïntegreerde browser, ondersteuning van 16 wereldwijde sites, biedgroepen, auto-snipe doorlooptijden, ondersteuning voor meerdere gebruikers en beveiligde verbindingen (ssl) maakt deze tool de online winkelervaring veel eenvoudiger en efficiënter dan ooit tevoren!

2015-08-05
AuctionSensor eBay Deal Search Tool for Mac

1.0.3

Ben je het beu om constant op eBay te zoeken naar nieuwe aanbiedingen of geweldige deals mis te lopen omdat je niet snel genoeg was? Zoek niet verder dan AuctionSensor, de ultieme zoekfunctie voor eBay-deals voor Mac. AuctionSensor is krachtige bedrijfssoftware die uw zoekopdrachten op eBay automatiseert en u waarschuwt wanneer er iets wordt gevonden dat aan uw criteria voldoet. Of u nu op zoek bent naar Koop-het-Nu koopjes of veilingen die binnenkort eindigen met lage biedprijzen, AuctionSensor heeft het voor u. Met AuctionSensor kunt u uw favoriete zoekopdrachten opslaan en de software het werk voor u laten doen. Het voert uw zoekopdrachten elke 5 minuten uit, dus zelfs als u niet in de buurt van uw computer bent, blijft AuctionSensor zoeken totdat het vindt wat u zoekt. Maar dat is niet alles - AuctionSensor biedt ook geluidswaarschuwingen en e-mailmeldingen om ervoor te zorgen dat u nooit meer een geweldige deal misloopt. Met zijn gebruiksvriendelijke interface en aanpasbare instellingen is AuctionSensor de perfecte tool voor iedereen die tijd en geld wil besparen op eBay. Dus waarom zou u uren verspillen aan het scrollen door eindeloze aanbiedingen als AuctionSensor het allemaal voor u kan doen? Download deze must-have zakelijke software vandaag nog en begin met het vinden van geweldige deals op eBay!

2011-01-28
Myibay Auction bid sniper for eBay for Mac

0.9.2

Myibay Auction Bid Sniper voor eBay voor Mac is krachtige zakelijke software waarmee u veilingen op eBay kunt winnen zonder dat u ze constant hoeft te controleren. Met deze software kunt u een maximale bodlimiet instellen en de sniper-tool de rest laten doen. Het zal automatisch namens u bieden in de laatste seconden van een veiling, zodat u zeker weet dat u het item krijgt dat u wilt voor de prijs die u wilt. Ben je ooit op het laatste moment overboden op eBay? Het is frustrerend, nietwaar? U besteedt uren aan het zoeken naar een item, maar verliest het in de laatste momenten van het bieden. Maar met Myibay Auction Bid Sniper voor eBay voor Mac zal dit nooit meer gebeuren. Deze software is ontworpen om uw leven gemakkelijker te maken door voor al uw biedbehoeften te zorgen. U hoeft niet achter uw computer te zitten wachten tot een veiling is afgelopen of u hoeft zich geen zorgen te maken dat iemand anders u overboden heeft. Myibay Auction Bid Sniper doet al dat werk voor u. Een van de beste dingen van deze software is dat het ervoor zorgt dat u nooit meer betaalt dan uw maximale bodlimiet. De sniper-tool probeert het item zo laag mogelijk te krijgen terwijl het toch binnen uw budget blijft. Dit betekent dat zelfs als er andere bieders zijn die bereid zijn meer te betalen dan jij, ze je niet kunnen overbieden omdat Myibay Auction Bid Sniper namens jou al een hoger bod heeft uitgebracht. Een ander geweldig kenmerk van deze software is het gebruiksgemak. Zelfs als u niet technisch onderlegd bent of bekend bent met online veilingen, maakt Myibay Auction Bid Sniper het voor iedereen gemakkelijk te gebruiken en te begrijpen. Alles wat je nodig hebt is een Mac-computer en een internetverbinding - al het andere wordt geregeld door deze krachtige tool. Houd er echter rekening mee dat deze versie van Myibay Auction Bid Sniper momenteel in bètamodus is, wat betekent dat sommige functies mogelijk nog niet beschikbaar zijn, zoals groepsbeheer en kolomsortering, maar deze functies zullen snel genoeg worden geïmplementeerd, dus houd het in de gaten! Kortom, als het winnen van veilingen op eBay zonder gedoe aantrekkelijk klinkt, zoek dan niet verder dan Myibay Auction Bid Sniper! Deze zakelijke software biedt alles wat nodig is, van automatische biedingstools tot en met de garantie dat gebruikers nooit te veel betalen!

2010-07-10
AuctionSieve for Mac

AuctionSieve for Mac

3.0.5

AuctionSieve voor Mac - De ultieme tool voor eBay-koopjesjagers Ben je het beu om eindeloze pagina's met irrelevante zoekresultaten op eBay te doorzoeken? Zou je willen dat er een manier was om snel en gemakkelijk de items te vinden waarin je echt geïnteresseerd bent, zonder uren van je tijd te verspillen? Zoek niet verder dan AuctionSieve voor Mac - de ultieme tool voor koopjesjagers op eBay. AuctionSieve is speciaal ontworpen met het oog op verzamelaars en is krachtige maar gebruiksvriendelijke software waarmee je razendsnel eBay-zoekresultaten kunt filteren. Met zijn intuïtieve interface en geavanceerde filteropties maakt AuctionSieve het gemakkelijk om ongewenste items uit te sluiten en te focussen op items die echt waardevol zijn. Een van de opvallende kenmerken van AuctionSieve is de mogelijkheid om een ​​onbeperkt aantal zoekopdrachten op te slaan. Dit betekent dat als je eenmaal je filters hebt ingesteld en je zoekcriteria hebt opgeslagen, je ze met slechts een paar klikken keer op keer kunt uitvoeren. Nooit meer handmatig zoektermen invoeren telkens wanneer u naar iets specifieks wilt zoeken! Maar dat is nog niet alles: met AuctionSieve kunt u ook meerdere zoekresultaten combineren in één handige lijst. Dit betekent dat als u op zoek bent naar een bepaald item in meerdere categorieën of subcategorieën, AuctionSieve u kan helpen uw zoekproces te stroomlijnen door alle relevante aanbiedingen op één plaats te consolideren. Het doorzoeken van veilingresultaten kan overweldigend zijn, vooral als er honderden of zelfs duizenden aanbiedingen zijn om uit te kiezen. Dat is waar de "catch words" -functie van AuctionSieve van pas komt. Door specifieke trefwoorden of woordgroepen te markeren die verband houden met het item of de items waarnaar u op zoek bent, kan AuctionSieve helpen verborgen koopjes te identificeren die anders onopgemerkt zouden blijven. Een ander geweldig kenmerk van AuctionSieve is de mogelijkheid om een ​​onbeperkt aantal "trash-woorden" te creëren - in wezen trefwoorden of zinsdelen die items aangeven die u niet in uw zoekresultaten wilt opnemen. Markeer gewoon alle ongewenste vermeldingen wanneer ze verschijnen in uw zoekopdrachten en ze worden automatisch toegevoegd aan uw lijst met prullenbakwoorden. En alsof dit allemaal nog niet genoeg was, is hier nog een reden waarom we van AuctionSieve houden: het is helemaal gratis! Dat klopt - geen advertenties of spyware hier. Gewoon pure functionaliteit die speciaal is ontworpen met eBay-koopjesjagers zoals jij in gedachten. Maar u hoeft ons niet op ons woord te geloven - probeer AuctionSieve vandaag nog uit en kijk hoeveel tijd (en geld) het u kan besparen bij uw volgende eBay-shopping!

2020-01-30
jBidwatcher for Mac

jBidwatcher for Mac

2.5.6

Ben je het beu om veilingpagina's voortdurend te verversen en geweldige deals te missen? Zoek niet verder dan jBidwatcher voor Mac, een krachtige, op Java gebaseerde applicatie waarmee u veilingen kunt volgen, biedingen kunt indienen, op het laatste moment kunt snipen en uw veilingsite-ervaring met gemak kunt volgen. Met jBidwatcher kunt u veilingen in de gaten houden, ook als u er niet actief aan deelneemt. Dit is vooral handig voor diegenen die items willen kopen, maar niet de hele dag hun browser willen verversen. De software bevat ook mogelijkheden voor monitoring van veilingen voor volwassenen en sniping-mogelijkheden voor diegenen die geïnteresseerd zijn in die markt. Een van de opvallende kenmerken van jBidwatcher is de ondersteuning voor meerdere valuta's. U kunt zonder problemen bieden in ponden, dollars (VS, Canadees en Australisch) of euro's. Bovendien ondersteunt de software drag-and-drop-functionaliteit voor eenvoudige URL-invoer. Maar misschien wel het meest unieke kenmerk van jBidwatcher is de 'multisniping' mogelijkheid. Hierdoor kunnen gebruikers meerdere snipes tegelijk instellen, zodat ze op verschillende items kunnen bieden zonder constant elke afzonderlijke veiling te hoeven volgen. De gebruikersinterface van jBidwatcher is strak en intuïtief. Het is gemakkelijk om met een paar klikken door verschillende veilingen en biedingen te navigeren. En omdat het op Java is gebaseerd, werkt het probleemloos onder Linux, Solaris, Windows en MacOSX vanuit hetzelfde binaire bestand. Voor degenen die de voorkeur geven aan platformspecifieke versies van software voor installatie- en gebruiksgemak: maak je geen zorgen! Er zijn versies beschikbaar die speciaal zijn ontworpen voor Windows- en MacOSX-besturingssystemen. Over het algemeen is jBidwatcher een uitstekende keuze voor iedereen die zijn online veilingervaring wil stroomlijnen. Met zijn krachtige functies zoals multisniping-mogelijkheden gecombineerd met een intuïtief UI-ontwerp, maakt jBidwatcher bieden op online veilingen eenvoudiger dan ooit tevoren!

2014-05-25
JoyBidder eBay Auction Sniper Free for Mac

1.9.76

JoyBidder eBay Auction Sniper Free voor Mac is krachtige desktopsoftware die is ontworpen om u te helpen eBay-veilingen met gemak te volgen en te snipen. Of je nu een doorgewinterde eBay-verkoper bent of net begint, deze software kan je helpen om op de hoogte te blijven van je veilingen en ervoor te zorgen dat je nooit een geweldige deal misloopt. Met ondersteuning voor direct en scherp bieden op 22 verschillende eBay-sites, maakt JoyBidder het gemakkelijk om te bieden op items van over de hele wereld. U kunt zelfs meerdere eBay-ID's gebruiken om uw biedingen voor verschillende accounts te beheren. Een van de belangrijkste kenmerken van JoyBidder is de mogelijkheid om de itemstatus en prijs te volgen met visuele en audiowaarschuwingen. Dit betekent dat je altijd weet wanneer een veiling bijna afloopt of als iemand een hoger bod heeft uitgebracht dan het jouwe. Bovendien biedt JoyBidder essentiële informatie over elk item, inclusief verzendgegevens, locatie, feedback van de verkoper, logboek met itemactiviteiten en foto's. Dit maakt het gemakkelijk om items te onderzoeken voordat u uw bod uitbrengt, zodat u weloverwogen beslissingen kunt nemen over wat u wilt kopen. Voor extra gemak en betrouwbaarheid biedt JoyBidder ook een optionele server sniping-service. Deze service zorgt ervoor dat uw biedingen op het laatst mogelijke moment worden geplaatst, zodat andere bieders geen tijd hebben om te reageren. Beste van alles? JoyBidder is helemaal gratis! Je kunt het vandaag nog downloaden van onze website en het meteen gebruiken zonder verborgen kosten. Als u toegang wilt tot nog meer geavanceerde functies zoals automatisch bieden of aangepaste biedstrategieën, bieden we natuurlijk ook een Pro-editie van JoyBidder aan. Bezoek onze website op www.joybidder.com voor meer informatie over zowel de Free Edition als de Pro Edition van onze software. Kortom, als je op zoek bent naar een gebruiksvriendelijke veiling-sluipschuttertool die je kan helpen meer veilingen op eBay te winnen terwijl je tegelijkertijd tijd en geld bespaart, zoek dan niet verder dan JoyBidder!

2014-11-04
GarageSale for Mac

GarageSale for Mac

8.1.1

GarageSale voor Mac is krachtige en gebruiksvriendelijke software die is ontworpen om eBay-verkopers te helpen bij het opzetten en beheren van hun online veilingen. Deze gecertificeerde klanttoepassing biedt een reeks functies die het tot een essentiële tool maken voor iedereen die op eBay wil verkopen. Met GarageSale kunnen Mac OS X-gebruikers snel professioneel ogende veilingen maken met behulp van een intuïtieve Mac-achtige interface. De software biedt een scala aan sjablonen en aanpassingsmogelijkheden, waardoor gebruikers unieke advertenties kunnen maken die zich onderscheiden van de massa. Een van de opvallende kenmerken van GarageSale is de integratie met iPhoto. Hierdoor kunnen gebruikers eenvoudig afbeeldingen van hoge kwaliteit aan hun advertenties toevoegen, waardoor ze aantrekkelijker en aantrekkelijker worden voor potentiële kopers. De software ondersteunt ook slepen en neerzetten, waardoor het ook gemakkelijk is om afbeeldingen uit andere bronnen toe te voegen. Naast de krachtige tools voor het maken van aanbiedingen, biedt GarageSale ook geavanceerde beheerfuncties die verkopers helpen georganiseerd en onder controle te blijven. De software bevat een ingebouwde voorraadtracker, waarmee gebruikers hun voorraadniveaus voor meerdere aanbiedingen kunnen volgen. Het bevat ook geautomatiseerde opties voor opnieuw aanbieden, zodat verkopers eenvoudig verlopen aanbiedingen kunnen vernieuwen zonder ze handmatig opnieuw te hoeven maken. Een ander belangrijk kenmerk van GarageSale zijn de WYSIWYG-tekstbewerkingsmogelijkheden. Hierdoor kunnen gebruikers hun veilingbeschrijvingen eenvoudig opmaken met bekende opmaaktools zoals vetgedrukte, cursieve en onderstreepte tekst. De software ondersteunt ook HTML-bewerking voor meer geavanceerde opmaakopties. Over het algemeen is GarageSale een essentiële tool voor iedereen die op eBay wil verkopen met een Mac-computer. De intuïtieve interface en krachtige functies maken het zelfs voor beginnende verkopers gemakkelijk om professioneel ogende veilingen te creëren die zich onderscheiden van de concurrentie. Of je nu één item verkoopt of meerdere aanbiedingen tegelijk beheert, deze veelzijdige software heeft alles wat je nodig hebt om succesvol te zijn op eBay.

2020-08-04
Meest populair